Самбірський район, Львівська область

02.07.2017 "Ти у Серці моїм Україно"

02 липня 2017р. працівники закладів культури, учні Дублянських навчальних закладів та жителі Дублянської селищної ради 184 Навчальний центр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Проведено дві літературно-музичні композиції «Ти у серці моїм, Україно» для захисників України. Зачарували воїнів-солдатів своїм чудовим співом дует «Ріка життя» (О.Маринкевич та Ю.Спринський, гітарист В.Горбань, найменші учасники – І.Лучківський, М.Соханчак, О.Хомишак) художні керівники народного дому смт Дубляни І, Старух Р.М. та Бурима Г.Ю.                                                                    .Милозвучними поетичними рядками зачарувала слухачів поетеса Любов Іванівна Проць. Працівники закладів культури виконали відомі українські народні та сучасні пісні. Усі були вражені чудовою дружньою атмосферою.