Самбірський район, Львівська область

Літературне читання "Поетичний вінок Кобзареві" 12.03.2018

До 204 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка працівниками Публічної бібліотеки  ім. І. Франка Дублянської селищної ради спільно  з бібліотекарями бібліотек – філій селища  Дубляни-ІІ,с. Велика Озимина, с.Лука та с. Майнич проведено літературне читання « Поетичний вінок Кобзареві». Прославляли вогненне слово  Великого поета, буремного Тараса  читачі – учні 6 класу Юстина Околович, Соломія Ковальчук, Ангеліна Курляковська; учні 5 класу Наталя Гентош « Зоре моя вечірняя» і Олександр Павелко « Тече вода в синє море»; учениці 8 класу Наталя Хомишак « Пророк Шевченко» і Іра Рубель « Мені однаково, чи буду...». Також бібліотекар філії с. Майнич  Мисак М. М.  прочитала вірш « Сонце заходить…»Ведучими заходу були бібліотекар Гарасим М. О. та директор бібліотеки Лещак О. О.

Глядачам та учням  1 та 4 класу було представлено  уривок з поеми Т. Г. Шевченка « Тополя» , який підготували бібліотечні працівники. В головних -ролях  бібліотекар с. Майнич  Мисак М. М. та бібліотекар с. Лука Хомишак М. В.  Також в Публічній бібліотеці ім. І. Франка Дублянської селищної ради була  розгорнута книжкова виставка « Дорогою болю, скверни та надії» , читачам запропоновано виставку малюнків « Зустріч з словом Кобзаря».

На завершення заходу до слова було запрошено вчителя 4 класу Виханську Л. І. та в. о. завідувача відділу освіти, культури, молоді та спорту Дублянської  селищної ради Чижо А. М.  Зустріч з безсмертною поезією Т. Г. Шевченка завершилася покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзареві.