Дублянська громада
Самбірський район, Львівська область

Футбольний сезон - 2016 на Самбірщині

Футбольний сезон- 2016 на Самбірщині розпочався в середині лютого розіграшем весняних кубків. Потім був чемпіонат району, розіграш кубків до Дня Незалежності, осінніх серед юнаків, дорослих, ветеранів, суперкубок району та осінній кубок Федерації футболу.

   Всього – дев’ять. Завершальним аккордом сезону став розіграш перенесеного фіналу кубка федерації і вперше було організовано та проведено кубок збірних  команд об"єднаних територіальних громад ( в чому лідирує Самбірщина не лише в області, а й в Україні). Змагання присвячувалися Всесвітньому Дню футболу та 110 - річниці зародження футболу на Самбірщині. 

  Відбулися попередні поєдинки і 11 грудня на самбірському стадіоні ім. майстра спорту Лева Броварськго проведено фінальні поєдинки. Незважаючи на прохолодний недільний день уболівальників було доволі і вони мали на що подивитися. 

    Першими на поле вийшли комади Баранівців та Ваньович. Гра була доволі напруженою. Долю матчу вирішив єдиний гол . На радість численій глядацькій аудиторії, капітан команди Ваньович о. Роман Сикотинський, якого також визнано кращим гравцем матчу , отримав довгоочікуванийй трофей районого значення для спортсменів з Ваньович. 

   Після цього на поле вийшли команди Бісковицької та Дублянської ОТГ.                      

   Перед початком матчу, представники всіх ОТГ отримали 23  футбольні м’ячі  та сітки.

  З вітальним словом  до присутніх звернулися заступник голови Самбірської районної ради Андрій Бобак, голова Самбірськорї районної організації ВФСТ «Колос» Руслан Хомин, завідувач сектору молоді та спорту Самбірської РДА Василь Лесько , директор ДЮСШ «Сокіл» Михайло Цимбрила, які по завершенню матчів нагороджували переможців та призерів кубками, дипломами, медалями, футбольними м’ячами. 

  Гра розпочалася без розвідки. Обидві команди, до складу яких входить чимало обласних гравців, хотіли якомога швидше добитися успіху. Про те на висоті діяли голкіпери команд. На початку другого тайму , капітан дублянців Назарій Міліщук , майстерно виконав удар зі штрафного і вивів свою команду вперед. Бісковичани кинулися відігруватися, та провели ряд хороших атак. Після однієї з яких  Ігор Держипільський красивим ударом з кута штрафного майданчика відновив рівновагу -1:1 – підсумковий результат. Для визначення переможця, пробивалися 11 метрові удари. У футбольній лотареї влучнішими були спорсмени Дублянської ОТГ, які й стали першими володарями започаткованого кубка. « повернутися до списку новин