Самбірський район, Львівська область

семінар 16.07.2018 Молоді лідери для змін в регіонах

UA. Для когось це був перший публічний виступ-автопрезентація.
Всім вдалося! Кожен молодий лідер вклався у зазначений час, а експерти з Fundacja Dzia?a? Edukacyjnych KReAdukacjaпроаналізували хід виступу кожного учасника та надали поради, які допоможуть у подальшому правильно виступити перед будь-якою аудиторією.
PL. Dla niektórych by?o to pierwsze publiczne przemówienie- autoprezentacja.
Wszystkin si? uda?o!
Ka?dy m?ody lider zrobi? prezentacj? za okre?lony czas, a ekspertki z Fundacja Dzia?a? Edukacyjnych KReAdukacja przeanalizowa?y prezentacje ka?dego ucz?stnika, oraz porekomendowa?y uwagi, które pomog? ka?demu pewnie czu? si? przed ka?d? publiczno?ci?.

Молоді та активні люди з різних громад знайомляться і розповідають про себе!

На завершення семінару з координаторами молодіжної активності в громадах, 17.07.2018, вчилися написання проекту за зразком польських організацій, які подаються на фінансування за публічні кошти.
Оскільки в Польщі делегування виконання послуг стало звичним явищем, відповідно законотворці визначили правила, за якими це фінансування відбувається. Одночасно обговорили особливості такої співпраці держави та громадянського суспільства, а також можливість впровадження подібної практики в наших громадах.
Сьогодні продовжимо роботу в дещо іншому форматі, вже з найактивнішими представниками молоді громад.