30.05.2019р. о 15:30год. відбудеться чергова 52 сесія 7 демократичного скликання

Дата: 27.05.2019 16:44

Порядок денний на  чергову 52 – сесію

VII демократичного скликання

на 30 травень 2019 р.

1. Про затвердження зведеного кошторису документації «Реконструкція тротуарів (ліворуч) та пішохідних доріжок вул. Січ. Стрільців смт. Дубляни Самбірського району Львівської області» коригування.

2. Про затвердження зведеного кошторису документації «Будівництва каналізаційних мереж, каналізаційно – насосних станцій, очисних споруд в смт. Дубляни Самбірського району Львівської області. Коригування».

3. Про надання дозволу гр. Проць Кароліни Володимирівни на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва та обслуговування житлового будинку.

4. Про затвердження гр. Гудима Миколи Степановича  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення )меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельну ділянку площею 0,25 га.

5.Про  затвердження уточнених розмірів площ земельних ділянок та їх конфігурації померлого гр. Студеницького Василя Івановича.

6. Про  затвердження Акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального  забезпечення і земельних питань по Дублянській селищній раді (землекористувач – М. В. Щуцька).

7. Про надання дозволу гр. Костищів Марії Василівни на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в  натурі на місцевості для введення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,08 га в урочищі біля фігури «Дубляни ІІ».

8. Про надання дозволу гр. Костиців Марії Василівни на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,08 га.

9. Про затвердження технічної документації гр. Кісик Оксани Михайлівни  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельну ділянку.

10. Про затвердження технічної документації гр. Микитяк Павліни Матвіївни із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості та передання у власність земельні ділянки : ділянка №1 площею 1,9006 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та ділянка №2 площею 0,6448 га (сіножать).

11.Про затвердження технічної документації гр. Проць Ольги Михайлівни із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0500 га.

12. Про затвердження проекту землеустрою гр. Чижа  Дмитра Михайловича щодо відведення земельної ділянки і власність площею 0,12 га.  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд.

13. Про затвердження акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань по Дублянської селищної ради ( землекористувач - Костецького Василя Анастасійовича ).

14. Про затвердження акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань по Дублянській селищній раді (землекористувач -  Курей Мирослави Іванівни).

15.Про надання дозволу гр. Пацай Олени Вікторівни на виготовлення детального плану на земельну ділянку за адресою смт. Дубляни вул. Завадка 45.

16. Про надання в платне користування земельну ділянку гр. Пруського Ігора Євстаховича площею 0,15 га.

17. Про  внесення змін до бюджетних призначень селищного бюджету Дублянської селищної ради на 2019 рік.

18. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020р.

19. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020рік.