ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

Дата: 30.05.2019 12:27

ПОВІДОМЛЕННЯ

Проект рішення Дублянської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» розроблено постійною комісією селищної ради з питань планування бюджету, фінансів,торгівлі .

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку,та ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Дублянської селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:

81470, вул. Січ.Стрільців,27. смт.Дубляни.  E-mail:dsr_dsr@ukr.net

Т.в.о селищного голови                                           М.І Мендак