Дата: 03.07.2019 10:45

Сьогодні, 3 липня 2019 року, жителі селища Дубляни зібралися біля будинку новітнього героя Івана Луцишина. Рівно рік назад тут відкрито меморіальну таблицю.

У цей день нашому жителю виповнилося б 28 років, однак доля розпорядилася так, що він залишиться в нашій пам’яті 23-річним.

Народився хлопець у селищі Дубляни. Дитячі та юнацькі роки пройшли тут. Допитливий, скромний, жвавий, світловолосий хлопець ріс у гомінкому оточенні своїх сестер та брата. Батьки прищепили любов до праці, а головне, виховали його як патріота своєї землі. У 17 років залишився напівсиротою, взявши на свої юнацькі плечі чоловічі обов’язки.

Отримавши повістку, він, не вагаючись, пішов у армію. А звідти – прямо на фронт. Загинув за волю України 17 серпня 2014р. під час артилерійського обстрілу міста Лутугине Луганської області. Він, командир відділення зв’язку 24-ї окремої механізованої бригади, нагороджений Указом Президента «За особисту мужність та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» орденом «За мужність» ІІІ-ступеня (посмертно). Похований у с.Чуква…

Жителі вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання та спільно помолилися.

Своїми болючими спогадами поділилася п.Наталя, мама героя.

Хочемо, щоб скоріше війна закінчилася. Нехай воїни повертаються живими, а спогади та пам’ять про нашого загиблого односельчанина Івана Луцишина живуть у серцях наших.