10.10.2019р. о 16.00 год.відбудеться чергова 56 сесія 7 демократичного скликання

Дата: 07.10.2019 16:40

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про розгляд заяви гр. Піта Олега Івановича про надання дозволу на розроблення детального плану території для обслуговування нежитлових будівель в смт Дубляни по вул. Січ. Стрільців, 63г, 63в.

2. Про виготовлення технічної документації із нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Дублянської селищної ради.

3. Про розгляд заяви гр. Візор Михайла Васильовича, жителя с. Велика Озимина, про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

4.  Про розгляд заяви гр. Даців Оксани Степанівни, жительки м. Дрогобич, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (с. Лука)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

5. Про розгляд заяви гр. Штарк Михайла Михайловича, жителя с. Лука, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

6. Про розгляд заяви гр. Штарк Роман Михайловича, жителя с. Лука, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

7. Про розгляд заяви гр. Штарк Михайло Іванович, жителя с. Лука, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

8. Про розгляд заяви гр. Нестерович Марії Ананівни, жительки м. Самбір, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (с. Лука).

9. Про розгляд заяви гр. Конкевич Ярослава Андрійовича, жителя смт Дубляни, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку.

10. Про розгляд заяви гр. Гаталяк Наталії Іванівни, жительки с. Велика Озимина про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

11. Про розгляд заяви гр. Кушнір Марії Миколаївни, жительки смт Дубляни про надання земельної ділянки у розмірі 10 га з резервного фонду земель з кадастровим номером 4624255300:03:000:0001 для ведення фермерського господарства «Марія 2019»

12. Про розгляд заяви гр. Кушнір Марії Миколаївни, жительки смт Дубляни, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі площею 0,3641 га по вул. Шевченка, 13а у зв’язку з реєстрацією фермерського господарства.

13. Про розгляд заяви гр. Кочмар Михайла Миколайовича, про внесення змін в рішення № 33 52 сесії селищної ради від 05.07.2019р. в частині надання дозволу на викуп у власність земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі (магазин) по вул. Січ. Стрільців,5 на передачу земельної ділянки в оренду.

14. Про затвердження Акту на списання матеріалів використаних на ремонтні роботи в Дублянській СЗШ І ст.

15. Про розгляд заяви гр. Александер Ігоря Михайловича, жителя смт Дубляни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку на вул. Ів. Франка, 34.

16. Про розгляд клопотання Фермерського Господарства «Залужани» щодо можливості продовження строку дії Договору оренди землі від 22.02.2018р. на 20 років, тобто на термін до 2048 року.

17.  Про розгляд звернення виконавчого комітету Самбірської міської ради «Про виділення субвенції для забезпечення спів фінансування проекту «Реконструкція полігону твердих побутових відходів в м. Самборі Львівської області».

18. Про розгляд звернення голови та парафіян УГКЦ «Святого Миколая» с. Лука «При формуванні бюджету на 2020 рік закласти кошти на ремонт та перекриття даху церкви».

19.  Про розгляд звернення жителів с. Лука та с. Майнич про виділення шкільного автобусу дітям, які ходять у  перший клас Дублянської СЗШ І ст.

20. Про продовження адмінреформи в Україні.

21. Про розгляд заяви гр. Левін Любов Михайлівни про виділення грошової допомоги на відновлення господарської будівлі за адресою смт Дубляни вул. Ів. Франка, 329, яка згоріла 19.09.2019р.

22. Про затвердження Акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних пмтань по Дублянській селищній раді (землекористувач – Дукас Леся Михайлівна).

23. Про розгляд звернення жителів с. Лука.

24. Про розгляд заяви гр. Веселовського Мирона Яковича, жителя с. Городище, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

25. Про розгляд заяви гр. Лукавського Василя Михайловича, жителя с. Залужани, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

26. Про внесення змін до бюджетних призначень селищного бюджету Дублянської селищної ради на 2019р.

27. Різне