Проведення інформаційно-роз'яснювального семінару щодо детінізації зайнятості

Дата: 29.01.2020 15:25

29 січня 2020 року з метою забезпечення виконання доручення Премєр-міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, відповідно до доручення Державної служби України з питань праці та затвердженого нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю,  інспекторами праці Дублянської селищної ради Соханчак Н. В. та Гаталяк З. В. за участю начальника Самбірського управління Головного управління ДФС у Львівській області Малецького І. В. , заступника начальника відділу з питань перерахунків пенсій №3 Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Павліш І. В. та завідувача сектору рекрутингу Самбірського МРЦЗ Прозора Ю. Ю., проведено інформаційно-розяснювальний захід з субєктами господарювання та працівниками Дублянської ОТГ  про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин з роботодавцями.

Посадові особи наголошували, що незадекларована праця має негативні наслідки як для роботодавців, так і для працівників, надавали роз’яснення щодо змін, які внесені до трудового законодавства, щодо переваг легальної праці та перелічували негативні наслідки тіньової зайнятості. Фахівці закликали роботодавців не ризикувати, а працівників вимагати укладення письмового трудового договору.

Усім присутнім надано відповіді на поставлені запитання.