20.03.2020р. о 17.00 год. відбудеться позачергова 63 сесія VIIдемократичного скликання

Дата: 16.03.2020 16:42

позачергової 63 сесії VII демократичного скликання

1. Про розгляд заяви гр. Бережницької Марії Григорівни, жительки смт Дубляни про виділення грошової допомоги на відновлення даху житлового будинку пошкодженого буревієм.

2. Про розгляд заяви гр. Ярема Мирослава Антоновича, жителя смт Дубляни, про виділення грошової допомоги на лікування.

3.Про розгляд заяви гр. Федак Орисі Йосифівни, зареєстрована в смт Дубляни, вул. Зелена, про виділення грошової допомоги у зв’язку з тим, що 10.02.2020р. сильний вітер зніс половину даху будинку.

4. Про розгляд заяви гр. Хома Анастасії Миколаївни, жительки смт Дубляни про виділення грошової допомоги у зв’язку з пожежею у літній кухні в смт Дубляни, вул. Завадка, 18.

5. Про розгляд заяви гр. Хомишак Ігоря Андрійовича, жителя смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

6.  Про розгляд заяви гр. Хомішак Михайла Івановича, жителя с. В. Озимина про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

7. Про розгляд заяви гр. Дрозд Євгена Мар’яновича, жителя с. В. Озимина про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

8. Про розгляд заяви гр. Бучко Віри Степанівни, жительки с. В. Озимина про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

9. Про розгляд заяви гр. Білик Марії Миколаївни, жительки м. Стебник про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в смт Дубляни по вул. Січ. Стрільців, 64

10. Про розгляд заяви гр. Сегелин Степана Богдановича, жителя смт Дубляни учасника АТО про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

11.  Про розгляд заяви гр. Васьків Андрія Ярославовича, жителя м. Самбір, учасника АТО про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

12. Про розгляд заяви гр. Пітин Василя Ярославовича, жителя м. Трускавець, про надання в платне користування земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі (магазину) в смт Дубляни по вул. Шевченка, 47.

13. Про розгляд заяви гр. Микітяк Ольги Степанівни, жительки с. М. Озимина про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

14. Про розгляд заяви гр. Кобик Володимира Васильовича, жителя м. Самбір, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Залужани.

15. Про розгляд заяви гр. Вайда Мирослави Михайлівни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

16. Про розгляд заяви гр. Ткач Михайла Миколайовича, жителя с. Брониця про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

17. Про розгляд зави гр. Болехівської Галини Іванівни, жительки с. Новошичі про припинення права постійного користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га в смт Дубляни по вул. Ів. Франка, 383 в зв’язку з відчуженням житлового будинку гр. Хомишак Ігору Андрійовичу.

18. Про розгляд заяви гр. Проць Кароліни Володимирівни, жительки смт Дубляни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

19.Про розгляд заяви гр. Попович Ірини Григорівни, жительки м. Стрий (зареєстрована в с. Залужани) про визнання будинку в якому зареєстрована в с. Залужани, вул. Л. Українки аварійним, не придатним для проживання.

20. Про розгляд заяви ФОП Петрової Руслани Орестівни про встановлення плати за користання земельної ділянки орієнтовною площею 0,0356 га для обслуговування нежитлової будівлі (частини приміщення торгового комплексу) в смт Дубляни по вул. Січ. Стрільців, 15 терміном на один рік.

21. Про розгляд заяви ФОП Даців Лесі Осипівни про встановлення плати за користання земельної ділянки орієнтовною площею 0,0558 га для обслуговування нежитлової будівлі (магазин) в смт Дубляни по вул.Ів. Франка, 295 терміном на один рік.

22. Про розгляд звернення жителів с. В. Озимина про переведення Народного дому в с. Велика Озимина розташованого на вул. Середня, 2 у будівлю колишньої початкової школи розташованої на вул. Дублянській, 24.

23. Про затвердження Програми «Безпечна громада» Дублянської селищної ради на 2020 рік.

24. Про уточнення вільного залишку селищного бюджету на 2020 рік (спів фінансування проектів і виділення коштів на відео нагляд.

25. Про внесення змін до бюджетних призначень селищного бюджету Дублянської селищної ради.

26. Про розгляд заяви гр. Савчин Руслана Степановича, жителя смт Дубляни, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку.

27. Про розгляд заяви депутата виборчого округу № 1 Дублянської селищної ради VII демократичного скликання Тхорик Володимира Михайловича про складання ним депутатських повноважень.

28. Про розгляд заяви гр. Хомишак Михайла Володимировича, жителя смт Дубляни про надання земельної ділянки у тимчасове користування у розмірі 8,8777га із земель запасу.

29. Різне