A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дублянська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новокалинівської громади

Про порядок роботи виконавчого апарату Дублянської селищної ради в умовах карантину на період з 16.03.2020 до 06.04.2020

Дата: 19.03.2020 15:58
Кількість переглядів: 755

 

У к р а ї н а

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                        ГОЛОВИ ДУБЛЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 від «16» березня  2020 року № 30

смт. Дубляни

 

Про порядок роботи виконавчого

апарату Дублянської селищної ради

 в умовах карантину на період

 з 16.03.2020 до 06.04.2020

 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню та території України корона вірусу COVIR - 19», та рішенням  Львівської обласної комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 р. у Львівській області запроваджені карантинні заходи, які триватимуть з 12.03.020р. до 03.04.2020р. листа Львівської обласної ради  від 16.03.2020 року № 02-вих – 250

 

ПОСТАНОВЛЯЮ:

 

З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання Covid 2019 та інших інфекційних хвороб людини; враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СOVID-19»; керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 29-30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

1. Встановити, що в період з 16 березня 2020 року до 6 квітня 2020 року у виконавчому апараті Дублянської селищної  ради функціонує режим «віддаленої роботи», а саме: виконання посадових обов’язків працівниками селищної  ради здійснюється за межами адміністративної будівлі по вул. Січ. Стрільців, 27 у смт Дубляни, в місцях постійного проживання працівників селищної ради.

2.      Час початку і закінчення роботи, перерва для відпочинку й харчування для працівників, які працюють в режимі «віддаленої роботи» зберігається у часових рамках, згідно  Правил внутрішнього трудового розпорядку виконавчого апарату Дублянської селищної ради, затвердженого розпорядженням  голови селищної ради .

3.      У період, вказаний у пункті 1 цього розпорядження, впродовж робочого часу, в адміністративній будівлі по вул. Січ. Стрільців, 27 у смт Дубляни може знаходиться не більше двох працівників (пропорційно до кількісного складу відділу/сектору) з кожного структурного підрозділу селищної ради, котрі забезпечують стале функціонування селищної  ради та виконання термінових завдань. Графік виходу таких працівників розробляється начальниками відділів/секторів, з урахуванням специфіки діяльності та кількісного складу структурних підрозділів селищної ради, та погоджується із заступником голови  селищної ради.

4.      На час функціонування режиму «відділеної роботи» у виконавчому апараті селищної ради, працівники селищної ради забезпечуються, у разі необхідності, відповідною технікою, обладнанням, доступом до системи електронного документообігу «Меgapolis» для належного виконання посадових обов’язків та завдань у місцях їх постійного проживання. При цьому відповідальність за збереження та нормальне функціонування наданого обладнання покладається на працівника, якому його було надано.

5.      На час функціонування в  селищній раді режиму «віддаленої роботи» працівникам виконавчого апарату нараховуються та виплачуються усі виплати, що нараховуються в звичайний робочий період, незалежно від місця виконання посадових обов’язків (з місця проживання чи робочого місця в адміністративній будівлі по вул. Січ. Стрільців, 27 у смт Дубляни).

6.      Керівникам структурних підрозділів селищної  ради забезпечити формування графіку виходу працівників селищної ради для виконання термінових завдань з дотриманням балансу, при якому в одному робочому кабінеті перебуває одна посадова особа селищної ради. При цьому, в разі наявності службової необхідності, посадова особа повинна мати доступ до робочого місця, документів та техніки працівника, який в цей день працює в режимі «віддаленої роботи».

7.      Працівники, які працюють в режимі «віддаленої роботи» повинні подавати щоденно своїм безпосереднім керівникам інформацію про виконання посадових обов’язків та інших доручень керівництва.

8.      Для працівників  виконавчого апарату Дублянської селищної ради встановлюється такий режим роботи, при якому працівники виходять на роботу за принципом - «день через день». Кожен працівник виконавчого апарату забезпечується засобами індивідуального захисту та здійснює прийом громадян та реєстрацію їх звернень у захисній пов’язці, з дотриманням дистанції між працівником та громадянином не менше 1,5 метра. У випадку, якщо до виконавчого апарату прибула особа, у якої є очевидні ознаки хворобливого стану (зокрема, але не виключно нежить, кашель, кон’юктивіт), працівник апарату вправі обмежити доступ такої особи до кабінету та негайно повідомити про це заступника селищного голови селищної ради.

9.      Працівники, які, згідно із графіком виходу працюють в адміністративній будівлі по вул. Січ. Стрільців,27 у смт Дубляни  кожного ранку повинні  здійснювати «температурний скринінг». У разі виявлення в працівника підвищеної температури чи інших ознак інфекційного захворювання, такий працівник не допускається до робочого місця та зобов’язаний звернутися до медичного закладу для проходження обстеження. Про усі випадки виявлення у працівників виконавчого апарату селищної  ради ознак інфекційного захворювання повідомляється заступника голови селищної ради. Безпосередні керівники працівників, у яких виявлені ознаки інфекційного захворювання, повинні у телефонному режимі отримувати інформацію про стан здоров’я таких працівників.

10.    Усім працівникам Дублянської селищної ради наполегливо рекомендується утриматися, на період дії карантину, від участі в будь-яких масових заходах, зокрема, але не виключно: від відвідування концертів, театрів, кінотеатрів, музеїв, цирків, спортивних заходів, торгово- розважальних центрів, нічних клубів, ресторанів, конференцій, а також від виїзду за адміністративні межі України, незалежно від цілей поїздки (туристично-відпочинкова чи службова необхідність). Працівникам виконавчого апарату селищної ради, які повернулися до України з-за кордону в період дії карантину забороняється прибувати на робоче місце в адміністративній будівлі по вул. Січ. Стрільців, 27 у смт Дубляни , незалежно від наявності ознак інфекційних захворювань.

11.    Технічному працівнику Дублянської селищної ради (О. Цебак) забезпечити проведення щоденної дезінфекції приміщень та робочих кабінетів в адміністративній будівлі по вул. Січ. Стрільців, 27 у смт Дубляни, розмістити в приміщенні дезінфікуючі засоби для гігієни (антисептичні сполуки, що мають протимікробні властивості) та здійснювати інші заходи необхідні для запобігання поширенню інфекційних хвороб у приміщеннях Дублянської селищної ради.

12.    Установити, що дія цього розпорядження має тимчасовий характер, а саме до відміни карантину на загальнодержавному рівні, але може бути пролонгована в разі існування подальшої загрози для здоров’я працівників виконавчого апарату селищної ради та відвідувачів адміністративної будівлі по вул. Січ. Стрільців, 27 у смт Дубляни

13.    Працівникам виконавчого апарату селищної ради, які здійснюють супровід діяльності постійних комісій селищної ради проінформувати такі постійні комісії про тимчасову зміну режиму роботи виконавчого апарату селищної ради.

14.    Відділові бухгалтерського обліку та звітності (А.Хома) забезпечити своєчасне нарахування та виплату працівникам заробітної плати з урахуванням усіх передбачених доплат, надбавок та премій.

15.    Довести до відома усім працівникам виконавчого апарату Дублянської селищної ради зміст цього розпорядження з обов’язковим проставлянням власноручного підпису про згоду з ним.

16.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищної ради (І.Околович).

 

Т.в.о.селищного голови                       В.В.Паранюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь