оголошення

Дата: 19.03.2020 16:04

Шановні жителі і гості Дублянської громади

У зв'язку з поширенням коронавірусу звертаємося до усіх краян з проханням дотримуватися правил і рекомендацій компетентних органів на період епідемії. Нашою спільною метою є охорона Вашого життя і здоров'я!

Звертаємо Вашу увагу на те, що карантин у навчальних закладах та дошкільних установах — це не причина для того, щоб наші діти спілкувалися поза межами школи, на вулицях, в громадських місцях, а натомість, вони повинні перебувати вдома для того, щоб уникнути небезпечних для себе наслідків.

Звертаємося до людей похилого віку. Ви повинні розуміти, що хворобу легше запобігти, ніж лікувати. Намагайтесь уникати контактів з оточуючими. Важливо не перебувати в місцях скупчення людей.

Закликаємо молодих людей - піклуватися і допомогати старшим! Кожному з нас слід звернути особливу увагу на дотримання правил особистої гігієни. Не забувати часто мити руки з милом, використовувати дезінфікуючі засоби, уникати контакту з домашніми тваринами і намагатися якомога менше перебувати у місцях масового скупчення людей.

Пам'ятайте, що у випадку погіршення стану здоров'я, слід НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ ТЕЛЕФОНОМ зв’язатися із своїм сімейним лікарем.

Додаємо список та контактні дані сімейних лікарів Дублянської громади:

Кронжко Артур Львович – лікар амбулаторії ЗПСМ 0962451001

Каспаревич Оксана Петрівна – лікар амбулаторії ЗПСМ 0984157579

Прошу керівників закладів освіти, священиків, громадських активістів допомогти поширювати офіційні повідомлення компетентних органів щодо протидії коронавірусу , не допускати поширення панічних настроїв, сприяти проведенню відповідних протиепідемічних заходів.

Зичу усім міцного здоров'я і Божої опіки!

З повагою,

Василь Паранюк ,т.в.о. Дублянської селищної ради