14.05.2020р. о 16.00 год. відбудеться чергова 65 сесія VII демократичного скликання

Дата: 12.05.2020 15:49

чергової 65 сесії VII демократичного скликання

1.Про внесення змін до бюджетних призначень бюджету Дублянської селищної ради на 2020 рік.

2.Про внесення змін до бюджетних призначень бюджету Дублянської селищної ради на 2020 рік.

3.Про внесення змін до бюджетних призначень бюджету Дублянської селищної ради на 2020 рік.

4. Про розгляд заяви гр. Завалишин Іванни Михайлівни, жительки смт Дубляни, про виділення грошової допомоги на лікування.

5. Про розгляд заяви гр. Саланської Галини Ярославівни, жительки смт Дубляни, про виділення грошової допомоги на лікування.

6. Про розгляд заяви гр. Совінської Марії Володимирівни, жительки смт Дубляни, про виділення грошової допомоги у зв’язку із втратою чоловіка.

Про затвердження акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань по Дублянській селищній раді від 07.05.2020 р.

7. Про розгляд заяви гр. Сигелен Романи Іванівни, жительки м. Дрогобич про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

8.  Про розгляд заяви гр. Веселовської Ярослави Юліанівни, жительки с. Лука про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

9. Про розгляд заяви гр. Сащина Романа Дмитровича, жителя смт.Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

10. Про розгляд заяви гр. Чижа Михайла Михайловича, жителя смт.Дубляни про відміну рішення 28 сесії Дублянської селищної ради № 23 від 14 липня 2017 р. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність.

11. Про розгляд заяви гр. Токарського Ярослава Осиповича, жителя с. Лука про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність.

12. Про розгляд заяви гр. Звоздяка Івана Васильовича, жителя с.Лука про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

13. Про розгляд заяви гр. Звоздяк Любові Миронівни, жительки с.Калинів, про про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

19. Про розгляд заяви гр. Бульбах Богдана Івановича, жителя м.Львова про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

20. Про розгляд заяви гр. Орищак Марії Дмитрівни, жительки с.Велика Озимина про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

21. Про розгляд заяви гр. Серединської Ольги Іванівни, жительки м.Стрий про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

22. Про розгляд заяви гр. Артимович Марії Михайлівни, жительки м. Трускавець про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

23. Про розгляд заяви гр. Дідух Богдани Ярославівни, жительки м. Дрогобич про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

24. Про розгляд заяви гр. Добровольської Юлії Михайлівни, жительки с.Залужани про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

25. Про розгляд заяви гр. Косівчак Ольги Михайлівни, жительки м. Самбір про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

26. Про розгляд заяви гр. Куштали Богдани Йосипівни, жительки м. Самбір про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

27. Про розгляд заяви гр. Михальчака Івана Михайловича, жителя с.Піддністряни Жидачівського району про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

28. Про розгляд заяви гр. Огар Ольги Михайлівни, жительки м. Трускавець про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

29. Про розгляд заяви гр. Савчина Василя Михайловича, жителя с. Залужани про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

30. Про розгляд заяви гр. Шаланкевич Анастасії Михайлівни, жительки м.Дрогобич про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

31. Про розгляд клопотання Шияна Ігоря Богдановича, представника власників земельних часток (паїв) на території Дублянської селищної ради.

32. Про розгляд заяви гр. Тхорика Володимира Володимировича, жителя смт.Дубляни про виведення його із членів особистого селянського господарства.

33. Про розгляд заяви депутата селищної ради Тхорика Володимира Михайловича, жителя смт.Дубляни про наявність в нього конфлікту інтересів при розгляді питань про виведення із членів особистого селянського господарства його жінки та синаю.

34. Про розгляд заяви гр. Тхорик Марії Станіславівни, жительки смт.Дубляни про виведення її із членів особистого селянського господарства.

35. Про розгляд заяви гр. Горуцької Наталії Степанівни, жительки смт.Дубляни про виведення її із членів особистого селянського господарства.