A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дублянська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новокалинівської громади

12.06.2020р. о 17.00 год. відбудеться позачергова 67 сесія VII демократичного скликання

Дата: 11.06.2020 15:22
Кількість переглядів: 519

Порядок денний

позачергової 67 -  сесії

VII-го демократичного скликання

Дублянської селищної ради:

 

1.Про розгляд договору про надання юридичних послуг №4-06/20 .

2. Про розгляд заяви гр. Яворської Л. М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Про розгляду звернення в.о. головного лікаря КНП « Дублянська амбулаторія ЗПСМ» Артура Кронжко про внесення змін до штатного розпису КНП « Дублянська амбулаторія ЗПСМ».

4. Про затвердження акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань по Дублянській селищної раді.

5. Про розгляду заяви гр. Пруському І. Є., про надання в платне користування частину інвентаризованої земельної ділянки комунальної власності із земель запасу селищної ради.

6.Про розгляд заяви  гр. Хомишак Ю.Р. про надання дозволу на виготовлення проекту, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарювання .

7.Пр розгляд заяви  гр. Драбик В.М про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

8.Про розгляд заяви гр. Копко Р. І про  надання дозволу. на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

9.Про розгляд заяви гр. Копко Л. Є. про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою,щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

10. Про розгляд заяви гр. Копко Л. Є. про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва.

11. Про розгляд заяви гр. Бондара В.П. про виплату грошової допомоги на поховання брата Бондара С. П.

12. Про розгляд заяви гр. Кирилича Л. М про  надання дозволу  на переведення нежитлової будівлі « Аптека № 132» в житловий будинок.

13. Про розгляд звернення завідувача відділу освіти, культури, молоді та спорту Дублянської селищної ради Домшій О.В.

14. Про розгляд заяви від жителів с. В. Озимина .

15.Про розгляд  заяви гр. Совінської М.В. про зняття оплати на 50%  за перебування двох дітей у Дублянському ЗДО «Ранок».

16. Про розгляд заяви гр.  Дукас В.М про   затвердження технічної документації із землеустрою., щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) .

17. Про розгляд заяви гр. Проця Р. С. , щодо скасування рішення 58 сесії Дублянської селищної ради № 40 від 10.12.2019р. « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Проць Р. С.»

18.Про розгляд заяви гр. Проць А. Р. про   надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування живого будинку.

19. Про розгляд заяви гр. Костевичу Р. О про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будівництва.

20. Про розгляд заяви гр.  Сегелина С. Б. про скасування рішення №12 від 20.03.2020р. 63 сесії Дублянської селищної ради.  

21. Про розгляд заяви гр. Сегелину С.Б про надання дозволу на виготовлення проекту, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

22. Про розгляд заяви гр.. Курляковського Ярослава Михайловича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

23. Про розгляд заяви гр. Сегелин Марії Григорівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

24. Про розгляд заяви гр. Татарської Мирослави Іванівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі та передати у власність.

25. Про розгляд заяви гр. Проць Ольги Михайлівни  про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельну ділянку площею 0,0804 га для ведення особистого селянського господарства.

26. Про затвердження Акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань по Дублянській селищній раді (землекористувач – Гронска Олександра).

27. Про розгляд заяви гр.. Дрізд І.І про внесення змін в рішення позачергової 54 сесії VІІ демократичного скликання № 21 від 23 серпня 2019 року про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в частині зміни площі земельної ділянки яка визначилась під час підготовчих робіт по виготовленню технічної документації.

28. Про розгляд заяви гр. Дрізд І.І. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,03 га в смт. Дубляни .

 29. Про розгляд заяви гр. Дрізд І.І. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду для ведення особистого селянського господарства площею 0,29 га в урочищі (за садком) .

30. Про розгляд заяви гр. Білинської Марії Осипівни про зрізку дерев в с.Лука.

31. Про розгляд клопотання завідувача відділу освіти, культури, молоді та спорту Домшій О.В.

32. Про розгляд заяви гр. Тупичак С.В. про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку.

33. Про розгляд заяви гр. Тупичак С.В. про передання у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства та про надання дозволу на розроблення  проекту ведення земельної ділянки.

34. Про розгляд заяви гр. Хоми В.І. про передання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та про дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки .

35. Про розгляд заяви гр Хоми В.І. про надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

36. Про розгляд заяви гр. Качмар І.В. про надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

37. Про розгляд заяви гр. Качмар О.І. . про передання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та про дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки .

38. Про розгляд заяви гр. Качмар О.І. про надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

39. Про розгляд заяви гр. Дрізд І.І. про надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь