10.07.2020р. о 17.00 год. відбудеться чергова 68 сесія VII демократичного скликання

Дата: 02.07.2020 08:57

чергової 68 – сесії

VII демократичного скликання

Дублянської селищної ради

1.Про внесення змін до бюджетних призначень Дублянської селищної ради на 2020 рік.

2. Про уточнення вільного залишку по загальному фонду селищного бюджету на 2020 рік.

3. Про розгляд заяви Терлич Марії Ярославівни про надання грошової допомоги на лікування.

4. Про затвердження акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань по Дублянській селищної раді від 17.06.2020р. (землекористувач – Сегелин Оксана).

5. Про розгляд заяви гр. Соханчак Любові Йосифівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

6. Про розгляд заяви гр. Домчак Марії Іванівни про   надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування живого будинку.

7. Пр розгляд заяви  гр. Яворської Ганни Петрівни про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

8. Пр розгляд заяви  гр. Яворського Михайла Богдановича про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

9. Пр розгляд заяви  гр. Яворського Володимира Богдановича про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

10. Пр розгляд заяви  гр. Гришка Богдана Володимировича  про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

11.  Пр розгляд заяви  гр. Гарасим Богдан Іванович про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

12. Про розгляд заяви гр. Дуба Ігоря Івановича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

13. Про розгляд заяви гр. Артимович Марії Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

14. Про розгляд заяви гр. Добровольської Юлії Михайлівні про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

15. Про розгляд заяви гр. Дідух Богдани Ярославівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

16. Про розгляд заяви гр. Куштали Богдани Йосипівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

17. Про розгляд заяви гр. Лукавського Михайла Васильовича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

18. Про розгляд заяви гр. Мацько Олександри Йосифівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

19. Про розгляд заяви гр. Огар Ольги Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

20. Про розгляд заяви гр. Савчин Анни Данилівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

21. Про розгляд заяви гр. Шаланкевич Анастасії Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

22. Про розгляд заяви гр. Черевко Катерини Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

23. Про розгляд заяви гр. Копко Любові Євгенівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

24. Про розгляд заяви гр. Артимович Євгенії Степанівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

25. Про розгляд заяви гр.Бокала Федора Івановича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

26. Про розгляд заяви гр.Несторович Марії Ананівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

27. Про розгляд заяви гр.Ольшевського Василя Вікторовича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

28.Про розгляд клопотання ТОВ «Захід-Агро МХП».

29. Про розгляд звернення жителів (медиків-пенсіонерів) смт.Дубляни.