A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дублянська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новокалинівської громади

24.07.2020р. о 16.00 год. відбудеться чергова 68 сесія VII демократичного скликання

Дата: 17.07.2020 15:30
Кількість переглядів: 492

Порядок денний

чергової 68 – сесії

VII демократичного скликання

Дублянської селищної ради

 

1.Про внесення змін до бюджетних призначень Дублянської селищної ради на 2020 рік.

2. Про уточнення вільного залишку по загальному фонду селищного бюджету на 2020 рік.

3. Про розгляд заяви Терлич Марії Ярославівни про надання грошової допомоги на лікування.

4. Про затвердження акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань по Дублянській селищної раді від 17.06.2020р. (землекористувач – Сегелин Оксана).

5. Про розгляд заяви гр. Соханчак Любові Йосифівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

6. Про розгляд заяви гр. Домчак Марії Іванівни про   надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування живого будинку.

7. Пр розгляд заяви  гр. Яворської Ганни Петрівни про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

8. Пр розгляд заяви  гр. Яворського Михайла Богдановича про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

9. Пр розгляд заяви  гр. Яворського Володимира Богдановича про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

10. Пр розгляд заяви  гр. Гришка Богдана Володимировича  про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

11.  Пр розгляд заяви  гр. Гарасим Богдан Іванович про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

12. Про розгляд заяви гр. Дуба Ігоря Івановича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

13. Про розгляд заяви гр. Артимович Марії Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

14. Про розгляд заяви гр. Добровольської Юлії Михайлівні про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

15. Про розгляд заяви гр. Дідух Богдани Ярославівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

16. Про розгляд заяви гр. Куштали Богдани Йосипівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

17. Про розгляд заяви гр. Лукавського Михайла Васильовича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

18. Про розгляд заяви гр. Мацько Олександри Йосифівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

19. Про розгляд заяви гр. Огар Ольги Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

20. Про розгляд заяви гр. Савчин Анни Данилівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

21. Про розгляд заяви гр. Шаланкевич Анастасії Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

22. Про розгляд заяви гр. Черевко Катерини Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

23. Про розгляд заяви гр. Копко Любові Євгенівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

24. Про розгляд заяви гр. Артимович Євгенії Степанівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

25. Про розгляд заяви гр.Бокала Федора Івановича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

26. Про розгляд заяви гр.Несторович Марії Ананівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

27. Про розгляд заяви гр.Ольшевського Василя Вікторовича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

28.Про розгляд клопотання ТОВ «Захід-Агро МХП».

29. Про розгляд звернення жителів (медиків-пенсіонерів) смт.Дубляни.

 

Доповнення до порядку денного 68 сесії

 

 

1. Про розгляд клопотання ТзОВ «Барком» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,0673 га, цільове призначення – для іншого сільськогосподарського призначення ( для обслуговування свердловини Б № 0208), яка розташована на території Дублянської селищної ради ( за межами населених пунктів).

 

2. Про розгляд заяви гр. Дуневич Марії Ярославівни, жительки смт Дубляни, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд площею 0,15 га в смт Дубляни.

3. Про розгляд заяви гр. Сащин Романа Дмитровича, жителя смт Дубляни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки пл.. 0,15га для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель і споруд в смт Дубляни по вул. Лісна,9.

4. Про розгляд заяви гр. Кульчицького – Вовчко Богдана Васильовича, жителя смт Дубляни вул. Шевченка, 78 «вважати недійсною заяву від 01.07.202р. щодо відмови від земельних ділянок і передачу їх синові».

5. Про розгляд заяви гр. Кульчицького – Вовчко Богдана Васильовича, жителя смт Дубляни, вул. Шевченка, 78 про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства площею 0,23га в урочищі «за садіком», та 0,22 га в урочищі «за свинарником» в користь Вінсковської Тетяни Василівни.

6. Про розгляд заяви гр. Вінсковської Тетяни Василівни, жительки смт Дубляни, вул. Шевченка, 78 про надання права на користування земельними ділянками площею 0,23 га в урочищі «за садком» та площею 0,22 га в урочищі «за свинарником».

7. Про розгляд заяви гр. Вінсковської Тетяни Василівни, жительки смт Дубляни, вул. Шевченка, 78 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (для подальшої передачі у власність) площею 0,23 га в урочищі «за садіком».

8. Про розгляд заяви гр. Вінсковської Тетяни Василівни, жительки смт Дубляни, вул. Шевченка, 78 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (для подальшої передачі у власність) площею 0,22 га в урочищі «за свинарником».

9. Про розгляд заяви гр. Костевич Любові Олегівни, жительки смт Дубляни, вул. Сонячна, 8 про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,08 га. по вул. Сонячна,8.

10. Про розгляд заяви гр. Костевич Любові Олегівни, жительки смт Дубляни, вул. Сонячна, 8 про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в урочищі «за свинарником».

11. Про розгляд заяви гр. Кульчицького – Вовчко Богдана Васильовича, жителя смт Дубляни вул. Шевченка, 78 про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Дубляни по вул. Шевченка, 78.

12. Про розгляд клопотання парафії Святої Рівноапостольної Ольги Української православної церкви (Православної церкви України) у смт Дубляни про внесення змін в рішення позачергової 35-ї сесії від 10.03.2015р. № 734 в зв’язку з перереєстрацією церкви і викласти в новій редакції.

 

13. Про розгляд заяви гр. Дуб Мирослава Івановича, жителя м. Дрогобич про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14. Про розгляд заяви гр. Дідух Михайла Івановича, жителя с. Залужани про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15. Про затвердження Актів №1 та № 2 на списання дизельного палива за травень 2020р.

16. Про затвердження Актів № 1 та № 2 на списання дизельного палива за червень 2020р.

17. Про розгляд заяви гр. Дукас Лесі Михайлівни, жительки м. Борислав, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,0831 га в с. В. Озимина по вул. Середня, 17.

18. Про розгляд заяви гр. Дукас Леся Михайлівни, жительки м. Борислав, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га в с. В.Озимина.

19.  Про розгляд заяви гр. Дукас Володимира Михайловича, жителя м. Борислав, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3156 га в с. В.Озимина.

20. Про розгляд заяви гр. Таран Ростислава Сергійовича, жителя смт Дубляни, учасника АТО про надання дозволу на виготовлення проекту щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2 га поблизу смт Дубляни.

21. Про розгляд заяви гр. Бережницької Стефи Едвардівни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Дубляни площею 0,15 га.

22. Про розгляд заяви гр. Юзьв’як Романа Осиповича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства в урочищі «за свинарником».

23. Про розгляд заяви гр. Юзьв’як Романа Осиповича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Дубляни по вул. Відродження, 3

24. Про розгляд заяви гр. Задорожного Ігоря Євгеновича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт Дубляни по вул. Шевченка,62.

 

25. Про розгляд заяви гр. Зазуля Ганни Миколаївни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Ів. Франка, 305, та в урочищі від стежок до асфальту.

26.Про розгляд заяви гр. Ференс Емілії Омелянівни, жительки м. Дрогобич про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Дубляни в урочищі «кончаки» від стежок до асфальту.

27. Про розгляд заяви гр. Хомишак Наталії Іванівни, жительки смт Дубляни щодо припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства площею 0,10га в урочищі лиса гора (від ставу) та передати земельну ділянку гр. Шестак Ігорю Михайловичу.

28. Про розгляд заяви гр. Хомишак Наталії Іванівни, жительки смт Дубляни щодо припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства  площею 0,12 пл. в урочищі біля залізної дороги та передати дану земельну ділянку гр. Копко Іванні Ігорівні.

29.Про розгляд заяви гр. Копко Іванни Ігорівни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність земельних ділянок площею 0,22 га в урочищі «біля залізної дороги» та площею 0,12 га в урочищі «біля залізної дороги» для ведення особистого селянського господарства.

30. Про розгляд заяви гр. Шестак Ігоря Михайловича, жителя смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,20 га в урочищі «лиса гора від ставу».

31. Про розгляд заяви гр. Шестак Ігоря Михайловича, жителя смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,08 га в смт Дубляни по вул. Шевченка 38а.

32. Про розгляд заяви гр. Копко Іванни Ігорівни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлової будівлі, господарських будівель і споруд в смт Дубляни площею 0,15га.

33. Про розгляд заяви ПП Маркович І.І., про розгляд питання про оцінку вартості орендної плати за приміщення магазину.  

34. Про розгляд заяви гр. Грущак Романи Осипівни, жительки смт Дубляни вул. Коновальця, 14 А про надання земельної ділянки площею 0,2га, яка розташована по вул. Коновальця під особисте селянське господарство.

35. Про розгляд заяви гр. Мисак Марії Михайлівни, жительки с. Майнич про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства в с. Майнич по вул. Л. Українки.

 

36. Про розгляд заяви гр. Мисак Марії Михайлівни, жительки с. Майнич, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із метою передачі у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована в с. Майнич, вул. Л. Українки,23.

37. Про розгляд заяви гр. Сениш Ярослава Васильовича, жителя смт Дубляни  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд пл. 0,15 га в смт Дубляни, вул. Завадка, 53.

38. Про розгляд заяви гр. Виханської Олександри Іванівни, жительки смт Дубляни про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на вул. Січ. Стрільців (2-й корпус Дублянської СЗШ).

39. Про розгляд заяви гр. Качоровської Марії Степанівни, жительки смт Дубляни про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на вул. Січ. Стрільців (2-й корпус Дублянської СЗШ).

40. Про розгляд заяви гр. Скрабут Миколи Івановича, жителя смт Дубляни про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на вул. Січ. Стрільців (2-й корпус Дублянської СЗШ).

41. Про розгляд заяви гр. Федак Орисі Йосифівни, зареєстрована в смт Дубляни, вул. Зелена, про виділення грошової допомоги у зв’язку з тим, що 10.02.2020р. сильний вітер зніс половину даху будинку.

42. Про розгляд заяви гр. Бережницької Марії Григорівни, жительки смт Дубляни про виділення грошової допомоги на відновлення даху житлового будинку пошкодженого буревієм.

43. Про розгляд заяви гр. Мороз Осипа Михайловича, жителя м. Дрогобич, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що розташована в с. Майнич для будівництва малої сонячної електростанції та встановлення сонячних панелей на земну конструкцію.

44. Про розгляд клопотання ДП «Самбірське лісове господарство» щодо проведення на території Дублянської селищної ради в 2020році запланованих лісогосподарських заходів.

45. Про розгляд клопотання КНП «Дублянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Дублянської селищної ради про виділення коштів для закупівлі обладнання для лабораторії.

46. Про розгляд заяви гр. Дукас Василя Михайловича, жителя с. В. Озимина про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. В. Озимина.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь