ПРИВІТАННЯ ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ’ЯЗКИ ДУБЛЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2020 14:12

Шановні жителі Дублянської об'єднаної територіальної громади: Сердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор. Бажаю всім нам бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного прапора країни!

Доброго здоров’я, миру, благополуччя, щастя кожній родині!

Зі святом Вас, дорогі мешканці Дублянської ОТГ

З повагою Василь Паранюк