A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дублянська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новокалинівської громади

18.09.2020р. о 16.00 год відбудеться чергова 68 сесія VІІ демократичного скликання

Дата: 17.09.2020 15:24
Кількість переглядів: 629

Порядок денний

чергової 68 – сесії

VII демократичного скликання

Дублянської селищної ради

1.Про затвердження секретаря виконавчого комітету Дублянської селищної ради.

2. Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на секретаря виконавчого комітету Дублянської  селищної ради,

3.Про внесення змін до бюджетних призначень Дублянської селищної ради на 2020 рік.

4. Про внесення змін до бюджетних призначень Дублянської селищної ради на 2020 рік.

5. Про розгляд заяви Терлич Марії Ярославівни про надання грошової допомоги на лікування.

6. Про розгляд заяви Дуневич Оксани Михайлівни про надання грошової допомоги на лікування.

7. Про розгляд заяви Михальчак Ольги Іванівни про надання грошової допомоги на лікування.

8. Про розгляд заяви Тхорика Михайла Івановича про надання грошової допомоги у зв’язкуізпожежею.

9. Про розгляд заяви Федак Орисі Йосифівни про надання грошової допомоги на відновлення покрівлі даху пошкоджену буревієм.

10. Про розгляд заяви Бережницької Марії Григорівни про надання грошової допомоги на відновлення покрівлі пошкодженої буревієм.

11. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт (субвенцію) на інсулін.

12. Про внесення змін у структуру Дублянської СЗШ І-ІІІ ст.

13. Про надання дозволу на відведення води з очисних споруд парку- памятки садово – паркового мистецтва місцевого значення «Дублянський парк» у смт. Дубляни.

14.Про затвердження акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань по Дублянській селищної раді від 17.06.2020р. (землекористувач – Сегелин Оксана).

15. Про затвердження Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню в с.Лука (Білинська М.О.)

16.Про затвердження Актів №1 та № 2 на списання дизельного палива за травень 2020р.

17. Про затвердження Актів № 1 та № 2 на списання дизельного палива за червень 2020р.

18. Про затвердження акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань по Дублянській селищній раді  (заявник – Михайло Орищак).

19. Про затвердження постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань від 14.05.2020 р.

20. Про затвердження акту постійної комісії з питань комунальної власності, соціального забезпечення і земельних питань по Дублянській селищної раді від 02.09.2020р. (землекористувач – Проць Андрій Романович).

21.Про затвердження акту використання господарських матеріалів.

22. Про затвердження актів про списання матеріалів використаних у Дублянській СЗШ І-ІІІ ст.

23. Про внесення змін у рішення  56 сесії Дублянської селищної ради від 18 жовтня 2020р. № 14 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із нормативно грошової оцінки земель Дублянської селищної ради».

24. Про розгляд клопотання парафії Святої Рівноапостольної Ольги Української православної церкви (Православної церкви України) у смт Дубляни про внесення змін в рішення позачергової 35-ї сесії від 10.03.2015р. № 734 в зв’язку з перереєстрацією церкви і викласти в новій редакції.

25. Про надання дозволу на  розроблення  детального плану території земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі ІІ корпусу Дублянської СЗШ І-ІІІ ст. по вул..Січ.Стрільців, 96.

26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення для ведення фермерського господарства поблизу с. Майнич.

27. Про затвердження Акту на списання музичного обладнання народного дому с. Велика Озимина.

28. Про розгляд заяви гр. Соханчак Любові Йосифівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

29. Про розгляд заяви гр. Домчак Марії Іванівни про   надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування живого будинку.

30. Пр розгляд заяви  гр. Яворської Ганни Петрівни про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

31. Пр розгляд заяви  гр. Яворського Михайла Богдановича про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

32. Пр розгляд заяви  гр. Яворського Володимира Богдановича про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

33. Пр розгляд заяви  гр. Гришка Богдана Володимировича  про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

34.  Пр розгляд заяви  гр. Гарасим Богдан Іванович про  надання дозволу. на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості).

35. Про розгляд заяви гр. Дуба Ігоря Івановича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на

місцевості).

36. Про розгляд заяви гр. Артимович Марії Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

37. Про розгляд заяви гр. Добровольської Юлії Михайлівні про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

38. Про розгляд заяви гр. Дідух Богдани Ярославівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

39. Про розгляд заяви гр. Куштали Богдани Йосипівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

40. Про розгляд заяви гр. Лукавського Михайла Васильовича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

41. Про розгляд заяви гр. Мацько Олександри Йосифівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

42. Про розгляд заяви гр. Огар Ольги Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

43. Про розгляд заяви гр. Савчин Анни Данилівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

44. Про розгляд заяви гр. Шаланкевич Анастасії Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

45. Про розгляд заяви гр. Черевко Катерини Михайлівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

46. Про розгляд заяви гр. Копко Любові Євгенівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

47. Про розгляд заяви гр. Артимович Євгенії Степанівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

48. Про розгляд заяви гр. Бокала Федора Івановича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

49. Про розгляд заяви гр. Несторович Марії Ананівни про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

50. Про розгляд заяви гр.Ольшевського Василя Вікторовича про затвердження  технічної документації  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

51.Про розгляд клопотання ТОВ «Захід-Агро МХП».

52.Про розгляд клопотання ТзОВ «Барком» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,0673 га, цільове призначення – для іншого сільськогосподарського призначення ( для обслуговування свердловини Б № 0208), яка розташована на території Дублянської селищної ради ( за межами населених пунктів).

53. Про розгляд заяви гр. Дуневич Марії Ярославівни, жительки смт Дубляни, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд площею 0,15 га в смт Дубляни.

54. Про розгляд заяви гр. Сащин Романа Дмитровича, жителя смт Дубляни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки пл.. 0,15га для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель і споруд в смт Дубляни по вул. Лісна,9.

55. Про розгляд заяви гр. Кульчицького – Вовчко Богдана Васильовича, жителя смт Дубляни вул. Шевченка, 78 «вважати недійсною заяву від 01.07.202р. щодо відмови від земельних ділянок і передачу їх синові».

56. Про розгляд заяви гр. Кульчицького – Вовчко Богдана Васильовича, жителя смт Дубляни, вул. Шевченка, 78 про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства площею 0,23га в урочищі «за садіком», та 0,22 га в урочищі «за свинарником» в користь Вінсковської Тетяни Василівни.

57. Про розгляд заяви гр. Кульчицького – Вовчко Богдана Васильовича, жителя смт Дубляни вул. Шевченка, 78 про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Дубляни по вул. Шевченка, 78.

58. Про розгляд заяви гр. Вінсковської Тетяни Василівни, жительки смт Дубляни, вул. Шевченка, 78 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (для подальшої передачі у власність) площею 0,23 га в урочищі «за садіком».

59. Про розгляд заяви гр. Вінсковської Тетяни Василівни, жительки смт Дубляни, вул. Шевченка, 78 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (для подальшої передачі у власність) площею 0,22 га в урочищі «за свинарником».

60. Про розгляд заяви гр. Костевич Любові Олегівни, жительки смт Дубляни, вул. Сонячна, 8 про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,08 га. по вул. Сонячна,8.

61. Про розгляд заяви гр. Костевич Любові Олегівни, жительки смт Дубляни, вул. Сонячна, 8 про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в урочищі «за свинарником».

62. Про розгляд заяви гр. Дуб Мирослава Івановича, жителя м. Дрогобич про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

63. Про розгляд заяви гр. Дідух Михайла Івановича, жителя с. Залужани про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

64. Про розгляд заяви гр. Дукас Лесі Михайлівни, жительки м. Борислав, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,0831 га в с. В. Озимина по вул. Середня, 17.

65. Про розгляд заяви гр. Дукас Леся Михайлівни, жительки м. Борислав, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га в с. В.Озимина.

66. Про розгляд заяви гр. Дукас Володимира Михайловича, жителя м. Борислав, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3156 га в с. В.Озимина.

67. Про розгляд заяви гр. Бережницької Стефи Едвардівни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Дубляни площею 0,15 га.

68. Про розгляд заяви гр. Юзьв’як Романа Осиповича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства в урочищі «за свинарником».

69. Про розгляд заяви гр. Юзьв’як Романа Осиповича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Дубляни по вул. Відродження, 3

70. Про розгляд заяви гр. Федоришин Ярослава Миколайовича про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Дубляни по вул. Зелена, 14.

71. Про розгляд заяви гр. Запоточної Марії Михайлівни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,16га в смт Дубляни в урочищі «біля фігури Дубляни № 2».

72. Про розгляд заяви гр. Мацичко Ігоря Івановича, жителя смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1 га поблизу смт Дубляни на території Дублянської селищної ради.

73. Про розгляд звернення жителів вул. Молодіжна, 5 в смт Дубляни Чижо Михайла Івановича, Юзьв’як Романа Осиповича, Шлапак Петра Дем’яновича, Замихівського Андрія Михайловича про надання дозволу на відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку по вул. Молодіжна,5.

74. Про розгляд заяви гр. Вітанської Тетяни Володимирівни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Дубляни по вул. Грушевського та в урочищі «біля заготзерна».

75. Про розгляд заяви гр. Вітанської Тетяни Володимирівни, жительки смт Дубляни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Дубляни по вул. Грушевського, 9.

76. Про розгляд заяви гр. Малаховського Івана Вікторовича, жителя с. Майнич, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для обслуговування особистого селянського господарства площею 2 га в с. Майнич.

77. Про розгляд заяви гр. Білої Марії Степанівни, жительки с. Болехівці,  Дрогобицького району, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

78. Про розгляду заяви гр. Семенченко Мирослави Омельянівни, жительки м. Самбір, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Дубляни по вул. Сонячна.

79. Про розгляд заяви гр. Запоточного Мирослава Павловича, жителя смт Дубляни, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в урочищі «за свинофермою».

80. Про розгляд заяви гр. Бокало Богдана Павловича, жителя с. Майнич, про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

81.  Про розгляд заяви гр. Бокало Дарії Іванівни, жительки с. Майнич, про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

82. Про розгляд заяви гр. Улич Лесі Степанівни, жительки м. Дрогобич, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в с. Майнич.

83. Про розгляд заяви гр. Улич Лесі Степанівни, жительки м. Дрогобич, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку в с. Майнич, вул. Л. Українки, 25.

84. Про розгляд заяви гр. Качоровської Марії Степанівни, жительки смт Дубляни, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у власність.

85. Про розгляд заяви гр. Дрізд Ігора Івановича, жителя смт Дубляни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Дубляни по вул Шевченка,82.

86. Про розгляд заяви гр. Дрізд Ігора Івановича, жителя смт Дубляни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

87. про розгляд заяви гр. Тиновець Івана Васильовича, жителя м. Трускавець про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі.

88. Про розгляд заяви гр. Михайлишина Романа Володимировича, жителя с. Залужани про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі.

89.Про розгляд заяви гр. Боднар Надії Михайлівни, жительки  смт Дубляни про надання земельної ділянки площею 2,0 га для садівництва та городництва.

90. Про розгляд заяви гр. Берник Ярослави Степанівни, жительки смт Дубляни про виділення грошової допомоги.

91. Про розгляд заяви гр. Скрабут Миколи Івановича, жителя смт Дубляни, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт Дубляни на вул. Сагайдачного.

92. Про розгляд заяви гр. Розлуцької Ольги Василівни, жительки с. В. Озимина

затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

93. Про розгляд заяви гр. Савчак Вікторія Олегівна, жительки м. Львів, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

94. Про розгляд заяви гр. Салань Євгенії Григорівни, жительки м. Трускавець, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

95. Про розгляд заяви гр. Шеремета Марії Степанівни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі.

96. Про розгляд заяви гр. Пліско Ганни Йосипівни, жительки м. Дрогобич, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі.

97. Про розгляд заяви гр. Ромашко Михайла Володимировича, жителя м. Самбір про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку пл.. 0,12 га в смт Дубляни

98.Про розгляд заяви гр. Федорчук Ганни Федорівни, жительки м. Самбір, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі.

99.Про розгляд заяви гр. Бекар Ірини Володимирівни, жительки м.Самбір, про наведення дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

100. Про розгляд заяви гр. Задорожного Ігоря Євгеновича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт Дубляни по вул. Шевченка,62.

101 . Про розгляд заяви гр. Зазуля Ганни Миколаївни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Ів. Франка, 305, та в урочищі від стежок до асфальту.

102.Про розгляд заяви гр. Ференс Емілії Омелянівни, жительки м. Дрогобич про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт Дубляни в урочищі «кончаки» від стежок до асфальту.

103. Про розгляд заяви гр. Хомишак Наталії Іванівни, жительки смт Дубляни щодо припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства площею 0,10га в урочищі лиса гора (від ставу) та передати земельну ділянку гр. Шестак Ігорю Михайловичу.

104. Про розгляд заяви гр. Хомишак Наталії Іванівни, жительки смт Дубляни щодо припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства  площею 0,12 пл. в урочищі біля залізної дороги та передати дану земельну ділянку гр. Копко Іванні Ігорівні.

105.Про розгляд заяви гр. Копко Іванни Ігорівни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність земельних ділянок площею 0,22 га в урочищі «біля залізної дороги» та площею 0,12 га в урочищі «біля залізної дороги» для ведення особистого селянського господарства.

106. Про розгляд заяви гр. Шестак Ігоря Михайловича, жителя смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,20 га в урочищі «лиса гора від ставу».

107. Про розгляд заяви гр. Шестак Ігоря Михайловича, жителя смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,08 га в смт Дубляни по вул. Шевченка 38а.

108. Про розгляд заяви гр. Копко Іванни Ігорівни, жительки смт Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлової будівлі, господарських будівель і споруд в смт Дубляни площею 0,15га.

109. Про розгляд заяви гр. Мисак Марії Михайлівни, жительки с. Майнич про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства в с. Майнич по вул. Л. Українки.

110. Про розгляд заяви гр. Мисак Марії Михайлівни, жительки с. Майнич, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із метою передачі у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована в с. Майнич, вул. Л. Українки,23.

111. Про розгляд заяви гр. Сениш Ярослава Васильовича, жителя смт Дубляни  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд пл. 0,15 га в смт Дубляни, вул. Завадка, 53.

112. Про розгляд заяви гр. Дукас Василя Михайловича, жителя с. В. Озимина про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. В. Озимина.

113.Про розгляд заяви гр. Костирка Федора Івановича, жителя м. Харків про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі у власність.

114. Про розгляд заяви гр. Костирка Федора Івановича, жителя м. Харків про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу у власність.

115. Про розгляд заяви гр. Дідух Любові Теодорівни жительки м. Дрогобич про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі у власність.

116. Про розгляд заяви гр. Кирилич Любомира Миколайовича жителя м. Самбір про розроблення містобудівної документації території житлової забудови.

117. Про розгляд заяви гр.  Дідух Марії Василівни, жительки смт.Дубляни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність.

118.Про розгляд заяви гр. Дідух Марії Василівни, жительки смт.Дубляни про затвердження технічної із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі у власність.

119. Про розгляд заяви гр. Сальо Руслана Миколайовича жителя смт. Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустроющодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі у власність.

120.Про розгляд заяви Татарської Мирослави Іванівни, жительки смт.Дубляни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність.

121. Про розгляд заяви гр. Хомишак Романи Романівни жительки смт. Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність.

122. Про розгляд заяви гр. Хомишак Романи Романівни жительки смт. Дубляни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі у власність.

123. Про розгляд заяви гр. Шаланкевич Миколи Франковича, жителя смт. Дубляни про затвердження технічної із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі у власність.

124. Про розгляд заяви гр. Ткач Степан Степанович, жителя смт. Дубляни про затвердження технічної із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі у власність.

125.  Про розгляд заяви гр. Федак Олександри Володимирівни, жительки смт. Дубляни про затвердження технічної із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі у власність.

126. Про розгляд заяви гр. Теплої Галини Сергіївни про надання дозволу на відведення земельної ділянки для обслуговування будинку садибного типу по вул. Січ. Стрільців, 24 в смт. Дубляни, Самбірського району, Львівської області.

127. Про розгляд заяви  гр. Веселовської Лесі Петрівни жительки с. Городище про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність.

128. Про розгляд заяви гр. Трускавецького Василя Володимировича  жителя смт. Дубляни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі у власність.

129. Про розгляд заяви гр. Трускавецького Василя Володимировича жителя смт. Дубляни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки  у власність.

130. Про розгляд заяви гр. Попович Віри Михайлівни жительки смт. Дрогобич про надання дозволу на виготовлення проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки  у власність.

131.  Про розгляд заяви гр. Мороза Осипа Михайловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування малої сонячної електростанції та встановлення сонячних панелей на земну  конструкцію орієнтовною площею 0,20 га.

132. Про розгляд заяви ПП Маркович І.І., про розгляд питання про оцінку вартості орендної плати за приміщення магазину.

133. Про розгляд заяви гр. Грущак Романи Осипівни, жительки смт Дубляни вул. Коновальця, 14 А про надання земельної ділянки площею 0,2га, яка розташована по вул. Коновальця під особисте селянське господарство

134. Про розгляд заяви гр. Таран Ростислава Сергійовича, жителя смт Дубляни, учасника АТО про надання дозволу на виготовлення проекту щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2 га поблизу смт Дубляни.

135. Про розгляд заяви гр. Шпак Орисі Осипівни, жительки смт Дубляни про виділення двох гектарів землі для ведення особистого селянського господарства.

136. Про розгляд заяви гр. Шпак Орисі Осипівни, жительки смт Дубляни про надання земельної ділянки яка знаходиться в смт Дубляни біля другої школи.

137. Про розгляд заяви гр. Виханської Олександри Іванівни, жительки смт Дубляни про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на вул. Січ. Стрільців (2-й корпус Дублянської СЗШ).

138. Про розгляд заяви гр. Качоровської Марії Степанівни, жительки смт Дубляни про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на вул. Січ. Стрільців (2-й корпус Дублянської СЗШ).

139. Про розгляд заяви гр. Скрабут Миколи Івановича, жителя смт Дубляни про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на вул. Січ. Стрільців (2-й корпус Дублянської СЗШ).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь