припинила діяльність, увійшла до складу Новокалинівської громади

БОЛЮЧИЙ ПОДАРУНОК НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО ХРИСТОВЕ ОТРИМАЛИ ТАЛАНОВИТІ ДІТОЧКИ ДУБЛЯНСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

Дата: 31.12.2020 09:34

Вчора  30.12.2020р. Було вчинено ВИКРАДАННЯ так ВИКРАДАННЯ музичних інструментів колишнім головою Дублянської ОТГ – Когутом ( не піднімається рука написати ім`я та по батькові бо це треба заслужити). Який в грубій формі принижуючи вчителів і працівників школи засягнув на майно школи мотивуючи, що всі інструменти, речі закуплені ним за власні кошти. З своїми родичами а саме: Хомишак Степаном, Хомишак Ігорем, Штойко  Олегом винесли 2 фортепіано. Інші музичні інструменти вчителі школи чинячи заборону не дали винести.

Звертаючись до Когута пред’явити докази, що це дійсно його майно він передав через свого внука Акт передачі де ставить під сумнів його законність. Терміново було вжито заходи, повідомлено службу 102. Правоохоронні органи склали протокол правопорушення. Заяви та опитування свідків є пред’явленні до розгляду і взяті на контроль. За все прийдеться відповісти. А на сам перед Когуту перед своєю совістю і гідністю, перед тим найдорожчим і найціннішим цвітом нації, нашими ДІТОЧКАМИ!Для роз’яснення і підтвердження, музичні інструменти були закуплені для школи мистецтв спонсорами Агро ЛВ Лімітед це сьогодні підтвердили їхні керівники. Вчинення такого негідного поступку будемо тримати на контролі і не залишимо без наказаного Когута.

СТИД І ГАНЬБА