Регуляторні акти

Про внесення змін в структуру та штатний розпис КП "Дубляни" Дублянської селищної ради Самбірського району Львівської області від 11.05.2018 року №4.

Про затвердження переліку об'єктів, які включені в план соціально-економічного розвитку на 2018 рік і можуть фінансуватися за рахунок коштіввиділених селищній раді (ОТГ) на розвиток інфраструктури від 11.05.2018 №3.

Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Дублянської селищної ради (ОТГ) на 2018рік від 11.05.2018 року №2.

Протокол 28 сесії VII-го демократичного скликання від 14 липня 2017р.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Дублянської селищної ради від 14 липня 2017р №1.

Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Дублянської селищної ради (ОТГ) на 2017рік від 22.03.2017 року №41.

Про затвердження Стратегії розвитку Дублянської об'єднаної територіальної громади на 2017-2026рр від 17.01.2017 року №2.